Przerwali narkobiznes - Działania Policji - KPP Starachowice

Działania Policji

Przerwali narkobiznes

Data publikacji 18.10.2019

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali 4 mężczyzn, podejrzanych o udział w narkotykowym procederze. Dodatkowo dwóch z nich było poszukiwanych do odbycia roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

W miniony wtorek kryminalni ze starachowickiej komendy, złożyli służbową wizytę w jednym z mieszkań w Starachowicach. Mundurowi podejrzewali,  że może tam przebywać dwóch poszukiwany mężczyzn. Na miejscu policjanci zastali nie dwóch, a czterech mężczyzn, w wieku od 20 do 24 lat, którzy też postanowili wejść w konflikt z prawem. Podczas przeszukania osób i mieszkania policjanci znaleźli ponad 50 gramów białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina oraz ponad 90 gramów marihuany. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

20 i 22-latek usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających oraz ich udzielania. Natomiast drugi 22-latek posiadania środków odurzających, a jego dwa lata starszy kolega  posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Opr. PK